Promyšlené FB kampaně pro široký dosah

Facebook je moderní médium, které může posloužit Vašemu eshopu, pokud je správně uchopené. Pro eshop Herbatica.cz tovříme kampaně šité na míru, tak aby o jejich produktech věděli i ty skupiny lidí, na které běžné PPC reklamy nedosáhnou. Chcete vědět jak FB reklamy efektivně cílí na ty správné zákazníky?
Stačí pokračovat níže.

Jak jsme postupovali?

Analyzovali jsme potřeby zákazníků a jejich preference
Vytvořili jsme specificky vysegmentovaná publika
Vybrali jsme adekvátní produkty a články a mezi publika je rozšířili

Segmentace publika na základě potřeb a preferencí

Reklamy na Facebooku lze upravit a cílit dle několik kritérií. Kromě demografie a geografie, nabízí toto médium i vytvoření specifických publik, které jdou vysegmentovat pomocí zájmů potenciálních zákazníků. Potřebujete směrovat reklamu na lidi se zájmem o organické produkty? Nebo naopak na lidi se zájmem o IT? Vytvoříme publikum šité na míru a reklamu zacílíme na ty správné lidi.

Zvýšení brand awarness

Díky pokročilé segmentaci je tento nástroj vhodný nejen jako správný doplněk na zvýšení tržeb, ale také jako ideální partner pro zvýšení „brand awarness“. Pokud tedy chcete zvýšit povědomí o vaší firmě mezi těmi správnými lidmi, toto je ta správná cesta.

Pokročilý remarketing

Pomocí pokročilého měření Facebooku jsme schopni efektivně snížit cenu reklamy a zacílit konkrétní reklamy na ty správné zákazníky. Klientovi jsme pomohli nastavit nové kampaně, které ukazují obsah lidem, kteří ho již aktivně vyhledávali na vašich stránkách. Náklady na reklamu se tak minimalizují a Vaše tržby se zvýší.

Celkové výsledky

  • Obsah reklam vidělo za rok 115 tisíc relevantních uživatelů
  • Zvýšení počtu konverzí až o 11% za rok díky FB reklamám
  • Zvýšení návštěv eshopu o 25 tisíc uživatelů
  • Cena za konverzi v rámci remarketingu – 26 Kč
Zaujali Vás naše výsledky? Máte zájem o bezplatnou analýzu a návrhy pro FB kanál? Neváhejte nám napsat.
Nebo rovnou zavolejte na 773 101 157
Máte zájem si prohlédnout jiné případové studie? Vyberte si z jakého odvětví.

MenuX